O NÁS

ikona

Dôstojná rozlúčka s priateľom

Naše zariadenie PETHEAVEN sa nachádza v pokojnom a malebnom prostredí obce Jablonové na Záhorí (Bratislavský kraj). Prekrásna nížinatá krajina s Jablonovským potokom pretínajúcim obec poskytuje dokonalé miesto na pokojnú poslednú rozlúčku a odpočinok pre vášho štvornohého miláčika.

urna2

PETHEAVEN

PETHEAVEN je symbolický názov pre naše kremačné zariadenie, ktoré slúži na spaľovanie ostatkov vašich štvornohých miláčikov.

Samotný názov PETHEAVEN predstavuje našu túžbu spríjemniť posmrtnú existenciu vášho milovaného zvieracieho člena rodiny a zároveň zmierniť smútok vás, majiteľov štvornohých miláčikov, tým, že si môžete spopolnené ostatky odniesť so sebou a naložiť s nimi, tak ako si to vaše zvieratko zaslúži.

Na Slovensku ešte neexistuje veľa takých zariadení ako je náš PETHEAVEN. Preto sme radi, že ako jedny z mála, môžeme ponúknuť práve takúto službu všetkým majiteľom vašich domácich miláčikov.

Maecenas tristique facilisis aliquet. Fusce auctor purus nulla, nec vehicula magna rutrum quis. Morbi a nisl mollis, fermentum tellus vitae, maximus risus.